INFO O NÁS

Na poli powerkitingu aktivně působíme již od roku 2006. Za tu dobu jsme uspořádali mnoho akcí a máme za sebou nespočet účastí na zahraničních i českých závodech, které posledních několik let také pořádáme. Máme za sebou expedici v Maroku, nebo údajně nejtěžší snowkitové závody na světě (Varanger Arctic Kite Enduro), přejezd Oněžského jezera, či několik MS a ME ve snowkitingu i buggykitingu. V ČR jsme momentálně jedinými pořadateli závodů ve všech třech disciplínách powerkitingu – snowkitingu, landkitingu i kiteboardingu. Od roku 2011 pořádáme MČR v landkitingu, které slavilo v roce 2015 již desáté výročí! Od roku 2010 také pořádáme snowkitové závody pod názvem SNOWKITE STORMY ADOLFOV a jsou to nejdéle pořádané závody ve snowkitingu v Česku. Máme za sebou mnoho teambuildingových akcí a nespočet základních kurzů. Kiting chápeme jako SPORT nikoliv jako bussines a tím způsobem přistupujeme i k našim klientům, kteří se stávají postupně kamárady.

cruiser_rujana

Proč s námi? Zkušenosti. Odborný a individuální přístup, to je náš trvalý náskok před ostatními. Vždy se Vám snažíme dát maximum, vždy přistupujeme ke každému jednotlivě. Předáváme naše mnohaleté zkušenosti jak ze zahraníčí, tak z Česka, ze všech oblastí powerkitingu.

Mgr. Martin Lafek (více)

Průvodce, trenér a instruktor. Kitingu se věnuje od roku 2005. Má cenné zkušenosti z oblasti závodního i expedičního ježdění. Kiting je jeho vášní i životní náplní a je to na něm při práci vidět. Martin je hlavním „motorem“ tohoto projektu.

Vede expedice a tripy v destinacích:

  • snowkiting: RUSKO, NORSKO, TYROLSKO
  • kiteboarding: MAROKO
  • landkiting: DÁNSKO

 

marketBc. Markéta Bednářová

Markét je naše expertka přes teambuildingové akce a profesně se mimo jiné zabývá školením první pomoci. Působí také jako instruktorka a mentální podpora v týmu. Má za sebou dvoudenní zimní přejezd / přechod KRKONOŠ natěžko „skialpovo-kitovým“ stylem. Zná taktéž destinace MAROKO a NORSKO.